• Ul. Krzemowa 1, Złotniki 62-002 Suchy Las
  • Pon. - Pt. 8.00 - 18.00

O firmie PGES

Polska Grupa Energetyki Słonecznej

O firmie

Misja naszej firmy

Polska Grupa Energetyki Słonecznej to firma zajmująca się budową instalacji fotowoltaicznych dla biznesu oraz farm słonecznych. W skład naszej grupy wchodzą firmy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie energetyki słonecznej, a mianowicie: Vertigo Green Energy i Solgen.

 

               
 

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w zakresie realizacji inwestycji powyżej 50 kW na polskim rynku fotowoltaicznym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dając gwarancję bezproblemowej realizacji projektu. Osiągając ten cel, dążymy do pozycji wiodącego dostawcy wiedzy i technologii w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.  Pomagamy firmom uniezależnić się od wzrostu cen energii, uzyskać w dużym stopniu niezależność energetyczną oraz zbudować wizerunek firmy jako świadomej i odpowiedzialnej ekologicznie.

Dla naszych klientów tworzymy wartości, za sprawą optymalnego wykorzystania istniejącego potencjału oraz realizację projektów rozwojowych.

Nasza kadra

Kluczem do sukcesu są ludzie – PGES to odpowiedzialny i zgrany zespół. Inwestujemy w rozwój i dobre relacje z pracownikami pracując w przyjaznej atmosferze.

Witaj, jak możemy Tobie pomóc?