• Ul. Krzemowa 1, Złotniki 62-002 Suchy Las
  • Pon. - Pt. 8.00 - 18.00

Falowniki

Falowniki

Huawei

Huawei to największy producent falowników na świecie, czyniąc jej sytuację finansową bezpieczną i gwarantującą respektowanie długoterminowych gwarancji.

Huawei oferuje falowniki o bardzo szerokim zakresie mocy, co pozwala je zastosować w instalacjach o praktycznie każdej wielkości. Największe mają moc nawet do 185 kW, a jeszcze większe moce można uzyskać łącząc więcej falowników.

Są to falowniki łańcuchowe (stringowe), dzięki czemu możliwe jest zastosowanie wielu punktów śledzenia mocy maksymalnej (MPPT), co jest przydatne zwłaszcza w instalacjach dachowych, gdzie nie zawsze możliwe lub praktyczne jest połączenie modułów w równe łańcuchy. Także na farmach fotowoltaicznych falowniki Huawei się świetnie sprawdzają, gdyż duża moc pojedynczych urządzeń pozwala natomiast uzyskać niską cenę w porównaniu do zastosowania wielu mniejszych falowników.

Cechują się one bardzo wysoką sprawnością – np. model SUN2000-100KTL-H1 ma sprawność maksymalną aż 99,0% i europejską 98,8%. Falowniki spełniają wszystkie normy i unijne dyrektywy wymagane do dopuszczenia ich do podłączenia do polskiej sieci elektroenergetycznej. Falowniki można stosować zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz – są wodoodporne (IP65) i działają przy każdej wilgotności. Posiadają naturalne chłodzenie i mogą pracować nawet w górach do wysokości 4000 m.

Standardowo są objęte 5-letnią gwarancją producenta, jednak za dodatkową opłatą można ją przedłużyć do 10, 15 a nawet 20 lat.

Sungrow

Drugi największy na świecie producent falowników, wytwarzający je w praktycznie każdej wielkości – od urządzeń dla małych domowych instalacji, poprzez te średniej wielkości dla firm po wielomegawatowe falowniki centralne. Świetnie sprawdzają się zarówno w instalacjach na budynkach, jak i na farmach.

Witaj, jak możemy Tobie pomóc?